Aktualności

VII Memoriał Mariana Krasowskiego w badmintonie

Dodano: 2019-10-08 20:00

Turniej Kłodnica Open dla dzieci i żaków

Dodano: 2019-09-11 21:27

 

 

                Klub UKS Kłodnica w Kędzierzynie -Koźlu

zaprasza na  Otwarty Turniej Dzieci i Żaków

w badmintonie ,który odbędzie się 28.09.2019

w Kędzierzynie-Koźlu na hali Azoty.

Więcej informacji w komunikacie

 

komunikat

 

Nowy Sezon 2019/2020

Dodano: 2019-09-04 20:16

 

 

           Zarząd Opolskiego Okręgowego Związku Badmintona wita wszystkich zawodników badmintona Województwa Opolskiego oraz trenerów,rodziców,opiekunów w nowym sezonie 2019/2020.

Zapraszamy do współzawodnictwa.

Więcej informacji na pierwszą część sezonu

znajdziecie w zakładce kalendarz.

Mistrzostwa Województwa(2)

Dodano: 2019-04-10 21:27

 Dnia 02.04.2019 w Głubczycach odbyły się Mistrzostwa Województwa Opolskiego w  badmintonie i parabadmintonie. Do mistrzostw zgłosiło się 156 młodych zawodników i zawodniczek w kategoriach dzieci,żaków i młodzików młodszych z 7 klubów Opolszczyzny.

 

Oto wyniki

Parabadminton

I miejsce Kamil Taranda                 MOSiR Kędzierzyn-Koźle   

II miejsce Dominika Tomańska     MOSiR Kędzierzyn-Koźle

III miejsce  Julia Bolibrzuch           MOSiR Kędzierzyn-Koźle

III miejsce Zuzanna Jerzyk              MOSiR Kędzierzyn-Koźle

 

U-9

Dziewczęta

I miejsce     Maja Zmarz                     Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

II miejsce     Maja Wójcik                   Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

III miejsce   Lena Maślanka               Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle 

III miejsce   Zuzanna Baran               Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

Chłopcy

I miejsce      Łukasz  Golas                   Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce 

II miejsce    Tomasz Mikołajczyk        MMKS Kędzierzyn-Koźle

III miejsce   Maksym Kucharski         Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle     

III miejsce   Stanisław Żymańczyk      LUKS Victoria Domecko

 

U-11

Dziewczęta

I miejsce      Maja Naumczyk               Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

II miejsce    Julia Krawiec                    Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce   

III miejsce   Maria Czyżowicz              Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

III miejsce  Olimpia Maślanka            Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle 

chłopcy

I miejsce      Maciej Zmarz                    Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle 

II miejsce     Piotr Adamów                  Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce 

III miejsce   Olivier Gacki                     Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

III miejsce  Krzysztof Łoboda              Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle 

 

U-13

Dziewczęta

I miejsce      Oliwia Zielińska                 Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce 

II miejsce     Kaja Naumczyk                  Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce     

III miejsce   Anna Gałaszkiewicz           Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

III miejsce    Hanna Banaszak               Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle  

chłopcy

I miejsce     Mateusz Golas                    Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

II miejsce    Tomasz Cież                       Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle   

III miejsce   Rafał Mielnik                     Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

III miejsce   Jakub Gałązka                   Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

 

Gratulujemy!!!  

 

 

Mistrzostwa Województwa(1)

Dodano: 2019-03-06 21:56

 

 

Opolski Okręgowy Związek Badmintona zaprasza

do Głubczyce dnia 06.04.2019r.

na Mistrzostwa Województwa Opolskiego

Dzieci ,Żaków i Młodzików Młodszych

w badmintonie i parabadmintonie.

Mistrzostwa odbędą się na hali sportowej przy ul.Olimpijskiej 1

Rozpoczęcie 9.00.

 

Zapraszamy!!!

 

komunikat

 

Opolski Turniej Dzieci,Żaków i młodzików młodszych(1)

Dodano: 2019-03-06 21:37

 

               Opolski Okręgowy Związek Badmintona zorganizował dnia 02.03.2019        w Głubczycach Opolski Turniej badmintona i parabadmintona dla dzieci, żaków       i młodzików młodszych ,w którym udział wzięło 160 zawodniczek i zawodników .

 

Oto wyniki

Parabdminton

I miejsce Anna WOLNY  MKS Imielin

II miejsce Julia BOLIBRZUCH MOSiR Kędzierzyn-Koźle

III miejsce  Asia SADLIK MKS Imielin

III miejsce Magdalena KOZERA  MKS Imielin

 

U-9

Dziewczęta

I miejsce     Maja Zmarz                  Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

II miejsce     Lena Maślanka             Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

III miejsce   Maja Wójcik                Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle 

III miejsce   Zuzanna Baran             Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

Chłopcy

I miejsce      Łukasz  Golas                Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce 

II miejsce    Antoni Wielgus              KS Badminton Kobierzyce

III miejsce   Maksym Kucharski         Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle     

III miejsce   Michał Jaworski             KS Badminton Kobierzyce

 

U-11

Dziewczęta

I miejsce      Anna Paruszewska          Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

II miejsce    Julia Krawiec                  Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce   

III miejsce   Maja Naumczyk              Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

III miejsce   Kamila Rawinis                UKS Ząbkowice Dąbrowa Górnicza

chłopcy

I miejsce      Paweł Kiszczyk                Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

II miejsce     Maciej Zmarz                Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle  

III miejsce   Dawid Serafin                Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

III miejsce  Tymoteusz Stefaniuk       BKB SET Mazańcowice 

 

U-13

Dziewczęta

I miejsce      Hanna Banaszak                MMKS Kędzierzyn-Koźle

II miejsce     Anna Gałaszkiewicz           Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce     

III miejsce   Kaja Naumczyk                  Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

III miejsce    Oliwia Zielińska                Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

chłopcy

I miejsce     Mateusz Golas                    Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

II miejsce    Wojciech Budny                 Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle   

III miejsce   Rafał Mielnik                    Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

III miejsce   Maciej Piekoszewski          UKS Ząbkowice Dąbrowa Górnicza

 

Gratulujemy!!!  

 

Grand Prix (2)

Dodano: 2019-02-25 22:45

Grand Prix Juniorów i Młodzików 

 

W dniach 15-17.02.2019 w Głubczycach odbyło się Grand Prix Juniorów i Młodzików w badmintonie. Podczas tych trzech dni rozegrano ponad 380 pojedynków w pojedynczych, podwójnych i mieszanych. Zawodnicy z Opolszczyzny zdobyli wiele medali oto wyniki:

W juniorach:

I miejsce w grze podwójnej:Kordian Kobylnik/ Maciej Matusz LKS Technik Głubczyce

I miejsce w grze mieszanej: Maciej Matusz LKS Technik Głubczyce / Dominika Kwaśnik Beninca UKS Feniks K-Koźle.

II miejsce w grze mieszanej Karolina Szubert LKS Technik Głubczyce /Łukasz Cimosz Chojnik Jelenia Góra

II miejsce w grze pojedynczej: Maciej Matusz LKS Technik Głubczyce

III miejsce w grze pojedynczej Karol Budny Beninca UKS Feniks K-Koźle

II miejsce w grze podwójnej Dominika Kawśnik.  Z Pauliną Hankiewicz ABRM Warszawa

III miejsce w grze podwójnej dziewcząt Zuzanna Jankowska Beninca UKS Feniks K-Koźle.z Dagmarą Pękałą z Bierunia

 

 

W młodzikach

I miejsce w grze podwójnej dziewcząt Dominika Gajda Beninca UKS Feniks K-Koźle.z Kowalczyk Martyną Kometa Sianów

II miejsce w grze pojedynczej Dominika Gajda Beninca UKS Feniks K-Koźle

 III miejsce wywalczył w grze mieszanej Mateusz Golas LKS Technik Głubczyce z Julią Wójcik Beninca UKS Feniks K-Koźle

III miejsce Julia Dzialuk Beninca UKS Feniks K-Koźle

 

Gratulujemy.

 

Opolski Turniej Dzieci,Żaków i młodzików młodszych

Dodano: 2019-02-17 21:12

 

Opolski Okręgowy Związek Badmintona

zaprasza Głubczyc

na Opolski Turniej Dzieci ,Żaków i Młodzików Młodszych 

w Badmintonie i Parabadmintonie,

które odbędą się dnia 02.03.2019

na hali sportowej  przy ul.Olimpijskiej 1.

 

komunikat

Grand Prix (1)

Dodano: 2019-01-25 20:30

 

 

Opolski Okręgowy Związek Badmintona zaprasza Głubczyc

na Grand Prix Juniorów i Młodzików w Badmintonie

,które odbędą się w dniach 15-17.02.2019

na hali sportowej  przy ul.Olimpijskiej 1

 

komunikat

 

Życzenia Świąteczne(6)

Dodano: 2018-12-20 21:37