Aktualności

Mistrzostwa Województwa(2)

Dodano: 2019-04-10 21:27

 Dnia 02.04.2019 w Głubczycach odbyły się Mistrzostwa Województwa Opolskiego w  badmintonie i parabadmintonie. Do mistrzostw zgłosiło się 156 młodych zawodników i zawodniczek w kategoriach dzieci,żaków i młodzików młodszych z 7 klubów Opolszczyzny.

 

Oto wyniki

Parabadminton

I miejsce Kamil Taranda                 MOSiR Kędzierzyn-Koźle   

II miejsce Dominika Tomańska     MOSiR Kędzierzyn-Koźle

III miejsce  Julia Bolibrzuch           MOSiR Kędzierzyn-Koźle

III miejsce Zuzanna Jerzyk              MOSiR Kędzierzyn-Koźle

 

U-9

Dziewczęta

I miejsce     Maja Zmarz                     Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

II miejsce     Maja Wójcik                   Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

III miejsce   Lena Maślanka               Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle 

III miejsce   Zuzanna Baran               Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

Chłopcy

I miejsce      Łukasz  Golas                   Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce 

II miejsce    Tomasz Mikołajczyk        MMKS Kędzierzyn-Koźle

III miejsce   Maksym Kucharski         Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle     

III miejsce   Stanisław Żymańczyk      LUKS Victoria Domecko

 

U-11

Dziewczęta

I miejsce      Maja Naumczyk               Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

II miejsce    Julia Krawiec                    Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce   

III miejsce   Maria Czyżowicz              Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

III miejsce  Olimpia Maślanka            Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle 

chłopcy

I miejsce      Maciej Zmarz                    Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle 

II miejsce     Piotr Adamów                  Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce 

III miejsce   Olivier Gacki                     Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

III miejsce  Krzysztof Łoboda              Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle 

 

U-13

Dziewczęta

I miejsce      Oliwia Zielińska                 Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce 

II miejsce     Kaja Naumczyk                  Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce     

III miejsce   Anna Gałaszkiewicz           Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

III miejsce    Hanna Banaszak               Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle  

chłopcy

I miejsce     Mateusz Golas                    Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

II miejsce    Tomasz Cież                       Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle   

III miejsce   Rafał Mielnik                     Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

III miejsce   Jakub Gałązka                   Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

 

Gratulujemy!!!  

 

 

Mistrzostwa Województwa(1)

Dodano: 2019-03-06 21:56

 

 

Opolski Okręgowy Związek Badmintona zaprasza

do Głubczyce dnia 06.04.2019r.

na Mistrzostwa Województwa Opolskiego

Dzieci ,Żaków i Młodzików Młodszych

w badmintonie i parabadmintonie.

Mistrzostwa odbędą się na hali sportowej przy ul.Olimpijskiej 1

Rozpoczęcie 9.00.

 

Zapraszamy!!!

 

komunikat

 

Opolski Turniej Dzieci,Żaków i młodzików młodszych(1)

Dodano: 2019-03-06 21:37

 

               Opolski Okręgowy Związek Badmintona zorganizował dnia 02.03.2019        w Głubczycach Opolski Turniej badmintona i parabadmintona dla dzieci, żaków       i młodzików młodszych ,w którym udział wzięło 160 zawodniczek i zawodników .

 

Oto wyniki

Parabdminton

I miejsce Anna WOLNY  MKS Imielin

II miejsce Julia BOLIBRZUCH MOSiR Kędzierzyn-Koźle

III miejsce  Asia SADLIK MKS Imielin

III miejsce Magdalena KOZERA  MKS Imielin

 

U-9

Dziewczęta

I miejsce     Maja Zmarz                  Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

II miejsce     Lena Maślanka             Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

III miejsce   Maja Wójcik                Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle 

III miejsce   Zuzanna Baran             Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

Chłopcy

I miejsce      Łukasz  Golas                Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce 

II miejsce    Antoni Wielgus              KS Badminton Kobierzyce

III miejsce   Maksym Kucharski         Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle     

III miejsce   Michał Jaworski             KS Badminton Kobierzyce

 

U-11

Dziewczęta

I miejsce      Anna Paruszewska          Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

II miejsce    Julia Krawiec                  Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce   

III miejsce   Maja Naumczyk              Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

III miejsce   Kamila Rawinis                UKS Ząbkowice Dąbrowa Górnicza

chłopcy

I miejsce      Paweł Kiszczyk                Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

II miejsce     Maciej Zmarz                Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle  

III miejsce   Dawid Serafin                Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

III miejsce  Tymoteusz Stefaniuk       BKB SET Mazańcowice 

 

U-13

Dziewczęta

I miejsce      Hanna Banaszak                MMKS Kędzierzyn-Koźle

II miejsce     Anna Gałaszkiewicz           Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce     

III miejsce   Kaja Naumczyk                  Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

III miejsce    Oliwia Zielińska                Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

chłopcy

I miejsce     Mateusz Golas                    Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

II miejsce    Wojciech Budny                 Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle   

III miejsce   Rafał Mielnik                    Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

III miejsce   Maciej Piekoszewski          UKS Ząbkowice Dąbrowa Górnicza

 

Gratulujemy!!!  

 

Grand Prix (2)

Dodano: 2019-02-25 22:45

Grand Prix Juniorów i Młodzików 

 

W dniach 15-17.02.2019 w Głubczycach odbyło się Grand Prix Juniorów i Młodzików w badmintonie. Podczas tych trzech dni rozegrano ponad 380 pojedynków w pojedynczych, podwójnych i mieszanych. Zawodnicy z Opolszczyzny zdobyli wiele medali oto wyniki:

W juniorach:

I miejsce w grze podwójnej:Kordian Kobylnik/ Maciej Matusz LKS Technik Głubczyce

I miejsce w grze mieszanej: Maciej Matusz LKS Technik Głubczyce / Dominika Kwaśnik Beninca UKS Feniks K-Koźle.

II miejsce w grze mieszanej Karolina Szubert LKS Technik Głubczyce /Łukasz Cimosz Chojnik Jelenia Góra

II miejsce w grze pojedynczej: Maciej Matusz LKS Technik Głubczyce

III miejsce w grze pojedynczej Karol Budny Beninca UKS Feniks K-Koźle

II miejsce w grze podwójnej Dominika Kawśnik.  Z Pauliną Hankiewicz ABRM Warszawa

III miejsce w grze podwójnej dziewcząt Zuzanna Jankowska Beninca UKS Feniks K-Koźle.z Dagmarą Pękałą z Bierunia

 

 

W młodzikach

I miejsce w grze podwójnej dziewcząt Dominika Gajda Beninca UKS Feniks K-Koźle.z Kowalczyk Martyną Kometa Sianów

II miejsce w grze pojedynczej Dominika Gajda Beninca UKS Feniks K-Koźle

 III miejsce wywalczył w grze mieszanej Mateusz Golas LKS Technik Głubczyce z Julią Wójcik Beninca UKS Feniks K-Koźle

III miejsce Julia Dzialuk Beninca UKS Feniks K-Koźle

 

Gratulujemy.

 

Opolski Turniej Dzieci,Żaków i młodzików młodszych

Dodano: 2019-02-17 21:12

 

Opolski Okręgowy Związek Badmintona

zaprasza Głubczyc

na Opolski Turniej Dzieci ,Żaków i Młodzików Młodszych 

w Badmintonie i Parabadmintonie,

które odbędą się dnia 02.03.2019

na hali sportowej  przy ul.Olimpijskiej 1.

 

komunikat

Grand Prix (1)

Dodano: 2019-01-25 20:30

 

 

Opolski Okręgowy Związek Badmintona zaprasza Głubczyc

na Grand Prix Juniorów i Młodzików w Badmintonie

,które odbędą się w dniach 15-17.02.2019

na hali sportowej  przy ul.Olimpijskiej 1

 

komunikat

 

Życzenia Świąteczne(6)

Dodano: 2018-12-20 21:37

Turniej Mikołajkowy 2018

Dodano: 2018-12-09 19:08

   

 

 

 

                         Opolski Okręgowy Związek Badmintona zorganizował dnia 08.12.2018        w Głubczycach III Mikołajkowy turniej badmintona dla dzieci, żaków i młodzików młodszych ,w którym udział wzięło 120 zawodniczek i zawodników .Jak co roku turniej odwiedził Święty Mikołaj z Panią Mikołajką, którzy przywieźli prezenty. Rozegrano 195 pojedynków w trzech kategoriach wiekowych U-9,U-11 i U-13 dziewcząt i chłopców.

 

Oto wyniki

U-9

Dziewczęta

I miejsce      Lena Maślanka                                 Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

II miejsce     Maja Wójcik                                     Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

III miejsce   Alicja Dubiel                                     BKB SET Mazańcowice

III miejsce   Zuzanna Baran                                 Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

Chłopcy

I miejsce      Wojciech Czapczyński                    MKS Imielin   

II miejsce    Tomasz Mikołajczyk                        MMKS  Kędzierzyn-Koźle

III miejsce   Łukasz Golas                                    Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

III miejsce   Stanisław Żymańczyk                     LUKS Victoria Domecko

 

U-11

Dziewczęta

I miejsce      Maja Naumczyk                              Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

II miejsce    Olimpia Maślanka                          Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle   

III miejsce   Julia Krawiec                                   Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

III miejsce   Maria Czyżowicz                             Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

chłopcy

I miejsce      Piotr Adamów                                 Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

II miejsce     Karol Dubiel                                    BKB SET Mazańcowice

III miejsce   Dawid Serafin                                 Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

III miejsce   Radosław Czapczyński                  MKS Imielin

 

U-13

Dziewczęta

I miejsce      Anna Gałaszkiewicz                         Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

II miejsce     Amelia Krząkała                               Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle   

III miejsce   Dominika Wiciak                              Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

III miejsce    Michalina Pakuło                             Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle   

chłopcy

I miejsce      Hubert Lenartowicz                        Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

II miejsce    Przemysław Wit                               Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle   

III miejsce   Piotr Hanusiewicz                           Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

III miejsce   Miłosz Mikołajczyk                          MMKS Kędzierzyn-Koźle

 

 

Mikołajkowy Turniej 08.12.2018 w Głubczycach

Dodano: 2018-11-26 21:22

 

 

 

OPOLSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK BADMINTONA

ZAPRASZA NA 

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ DZIECI ,ŻAKÓW

I MŁODZIKÓW MŁODSZYCH W BADMINTONIE

I MŁODZIEŻ SZKOLNĄ W PARABADMINTONIE,

KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ 08.12.2018 

W GŁUBCZYCACH UL.OLIMPIJSKA 1

O GODZ.9.00

 

 

Więcej informacji w załączniku komunikat

Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych w badmintonie(2)

Dodano: 2018-11-18 19:02

 

 

 

 

               W dniach 15-18.11.2018 w Głubczycach odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych U-13 (11-13 lat)w badmintonie. Na starcie  stawiło się 150 zawodniczek i zawodników z Polski reprezentujących 32 kluby z 12 województw .Nasze województwo reprezentowały  LKS Technik Głubczyce i  Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle zdobywając 4 medale:2 złote, srebrny i brązowy.

Bardzo dobrze spisali się nasi zawodnicy: Mateusz Golas  LKS Technik Głubczyce, który  został dwukrotnym Mistrzem Polski w grze pojedynczej i mieszanej wraz z Julią Wójcik z Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle, która w grze podwójnej dziewcząt   z Mają Janko LKS Technik Głubczyce zostały wicemistrzyniami Polski .                       Maja zdobyła jeszcze brązowy medal w grze pojedynczej.

 

Oto wszystkie wyniki:

Gra pojedyncza chłopców

I miejsce  Mateusz Golas LKS Technik Głubczyce

II miejsce Aleksander Mitroszewski UKS Hubal Białystok

III miejsce  Sebastian Pinkowicz UKS Unia Bieruń

III miejsce  Michał Melaniuk UKSB Milenium Warszawa

Gra pojedyncza dziewcząt

I miejsce  Kinga Stokfisz  UKS Unia Bieruń

II miejsce Emilia Jochacy UKS Unia Bieruń

III miejsce  Maja Janko  LKS Technik Głubczyce

III miejsce  Natalia Witkowska UKS Plesbad Pszczyna

Gra podwójna chłopców

I miejsce    Aleksander Mitroszewski /Krzysztof Podkowiński          UKS Hubal Białystok

II miejsce  Krzysztof Bibik/Michał Melaniuk                      SPG Gdańsk/ABRM Warszawa

III miejsce Michał Szempliński/Michał Węsławowicz      UKS Badminton Stare Babice/ABRM Warszawa

III miejsce  Mikołaj Morawski /Sebastian Pinkowicz       KS Match Point Ślęza/ UKS Unia Bieruń

Gra podwójna dziewcząt

I miejsce    Kinga Stokfisz/Emilia Jochacy  UKS Unia Bieruń

II miejsce Maja Janko /Julia Wójcik                       LKS Technik Głubczyce/Beninca UKS Feniks K-Koźle

III miejsce   Hanna Niczyporuk/Sonia Żawan                                      AZS UW Warszawa

III miejsce  Maria De Makay/Amelia Mateusiak                                 ABRM Warszawa

 

Gra mieszana

I miejsce  Julia Wójcik/Mateusz Golas                     Beninca UKS Feniks K-Koźle/ LKS Technik Głubczyce

II miejsce  Amelia Mateusiak/Mikołaj Morawski                         ABRM Warszawa/KS Match Point Ślęza

III miejsce Maria De Makay  /Michał Makuchowski                   ABRM Warszawa/ LUKS Krokus Góralice

III miejsce Sonia Żwan/ Dominik Ułanowicz                                              AZS UW Warszawa/SKB Suwałki

 

Gratulujemy!!!